Červenec 2009

Bolek Polívka slaví...

31. července 2009 v 12:05 Narozeniny/svátky
Dnes 31.7.2009 slaví své kulaté 60. narozeniny herec a bavič Bolek Polívka!!!

Svatba na bitevním poli, Bolek Polívka


Všechno nejlepší!!!


Narozeniny 30.7.2009

30. července 2009 v 12:14 Narozeniny/svátky
Dnes slaví své 62. narozeniny herec, politik a kulturista Arnold Schwarzenegger.46. narozeniny oslaví Lisa Kundrow známá především jako praštěná Phoebe z Přátel.

Vše nejlepší!!!

Ocenko za tipovačku...

29. července 2009 v 13:14 Moje diplomky
od mé SB♥ ... Leny.Piper ...
free image host

dííííííky!!!

Alena Antalová slaví...

28. července 2009 v 21:30 Narozeniny/svátky
...své 37. narozeniny dnes oslavila herečka Alena Antalová známá jako Anička Jánská z Pojišťovky štěstí nebo Ludmila Arazímová z Četnických humoresek.


Všechno nejlepší!!!

Seznam - třídění - zapisování SB♥

27. července 2009 v 15:02 SB♥
1. Dlouho to tu nebylo!!! Ale jdu na to!!!

2.

SUPER NEJLEPŠÍ SB♥FAJN DOBRÝ SB♥


SB♥


POZASTAVENÉ BLOGY MÝCH SB♥

takže nehodnotím do žádné skupiny


3. Huf! Mám to za sebou! Snad jsem na nikoho nezapomněla!!!

4. Tady máte co si o Vás myslím já!!! Názvy nad skupinami jsou snad dost pochopitelné!!!

5. Přesto bych chtěla aby se má SB♥ zapsala a to následovně:

1, Jméno
2, Link blogu
3, Proč chceste být nadále SB?

Pokud se chcete stát mým SB♥ vyplňte ten samý formulář!!!

Vyplňte do 22.8.2009

Nikoho nebudu mazat, jen si vás i v MENU roztřídím do skupin. Kdo se zapíše budu k němu chodit častěji než k těm, kteří se nezapíšou!

Pochopili všichni?

Díky všem!!!


Nestíhám, nestačím, nestihnu to..., ale co jsou prázdniny ne?!

27. července 2009 v 13:45 Já a zase já...
Ahojky,

prázdniny v plném proudu a nikdo nestíhá blog, beru to podle návštěvnosti. Takže bych vám chtěla sdělit následující:

1. Taky nestíhám!!! Vstávám před obědem a pak hned pádím ven asi jako většina mých vrstevníků, což jsou z velké části také blogeři.

2. Tento týden ještě možná něco sem tam dám, jako, že se pokusím, aby toho bylo ještě alespoň tak stejně jako do teď!

3. Týden od 3.8. - 10.8. 2009 nebudu asi stíhat vůbec. Bude u nás pouť. Sice až od pátka do neděle a ten týden před tím... no znáte to!!! V pondělí toho třetího je oslava narozenin mých kamarádek. A pak už vše to potáhne!!!

4. Sbééénka nemažte si mě prosím!!! Jako každý blogař o prázdninách nemám čas. Tak to pls pochopte!!!


To by pro tento okamžik všechno!!! Díky za pochopení!
K.

Narozeniny 27.7.2009

27. července 2009 v 13:16 Narozeniny/svátky
Dnes slaví své 41. narozeniny Julian McMahon, známí jako démon Cole z Charmed...... jubileum a to 70. narozeniny dnes oslavuje báječná herečka Gabriela Vránová známá jako p. Ciháková z Chalupářů nebo učitelka z Jak vytrhnout verlibě stoličku nevo Jak dostat tatínka do polepšovny!!!


Vše nejlepší!!!

Nicolka alias Pepina & Čtvrteční průtrž mračen...

25. července 2009 v 12:17 Já a zase já...
Ve čtvrtek jsem vám chtěla napsat něco co Vám napíšu teď...

V neděli (19.7) ráno jsem psala o Pepině, která je zase u nás ve vedlejší vesnici na prázdninách u babičky. No a to jsem ještě nevěděla, jak rychle ji potkám. Ještě tu neděli jsme se s kámoškama vypravili do té vedlejší vesnice, kde Nicolka přebývá, na pouť. A ona tam byla! Lákala mě na už od pohledu blicí atrakci, což jsem radikálně zamítla s tím, že s ní půjdu na řetízkáč. Tak souhlasila a po dotočení jsme šli, já i ona s kamrádkama, já se zatočila s tou svou a ona taky... no pak jsme se chytili, no sranda moc velká, hodně nám toho napovídala a pak strávila delší čas u střelnice a vyhrávala a vyhrávala. pak jsme se rozloučili a každá se zase vydala svou cestou, ale dohodli jsme se, že si spolu zase někdy vyrazíme. Tak doufám, že se to povede.


Seriál Ulice: Josefina (Pepina) Nekonečná


... no to jsem sem nemohla napsat už ten čtvrtek, protože mi blog zase nějak blbnul, taky jsem sem psala své obavy z toho, že jdu ven a tam mělo být 34 stupňů celcia a bylo sotva 26 a zamračeno. Obávala jsem se tedy deště. Moje obavy byly bohužel až moc správné. Celé odpoledne celkem fajn, až na to dusno 34 stupňů jim asi vyšlo, ale přiblížila se půl sedmá, zatáhlo se a začalo kapat. To jsme celkem přehlíželi, pár kapek nás nezabije, nejsme z cukru. Jo jenže pár kapek se rozrostlo na déšť, tak jsme se šli schovat na rampu u nás u krámu. Sedli jsme si a povídali. Nikdo moc nepostřehl, že se kvůli dešti, který zvyšoval na intenzitě, posouváme stále víc ke zdi až jsme byli úplně nalepení na ní a pozorovali jsme jak se voda valí. Jo jenže pak se zvedl ten příšerný vítr a na nás začali létat kamínky ze silnice a my jen koukali jak se stromy prohýbají. To jsme si ještě mysleli jak to přejde, ale když jsme se podívali na černo černou oblohu naše iluze o krásném počasí se rozplynuly a kameny pořád lítaly. Když už se začaly lámat i stromy vzala jsem kamarádku, která bydlí až moc daleko na to, aby tuhle průtrž mračen došla domů ve zdraví, za ruku a běželi jsme k nám domů, já klouzavé letní boty (crosky) ona žabky. Od rampy, kde jsme ještě stále byli, nebydlím daleko, sotva 200 metrů a přesto, když jsme doběhli do vchodu byli jsme mokré až na kost. Brácha, který se chvíli před námi vrátil s mamkou ze zahrady nám otevřel vchodové dveře a pustil nás dovnitř. Když už jsme byly rády, že jsme v bezpečí stěn našeho domu a nastupujeme do výtahu tak vypli proud a já jen tak tak jsem chytla dveře, aby nás to tam nezavřelo do doby než proud tase zapnou. Tak jsme šli tedy pěšky. Doma jsem se z toho nepříjemného zážitku ještě klepala. Kámošce jsem půjčila nějaké moje oblečení, najedli jsme se usušili a šli hrát společenské hry, protože proud stále ještě nešel. Nedalo se ani dovolat kamarádčině rodině, že je v pořádku. Když už se nám to tedy povedlo a její mamka věděla, že je u nás řekla, že si pro ni přijede. Proud zaply až v půl desáté večer.


No zajímavý den ne?

... ráno jsme viděli tu spoušť, kterou déšť a vítr nadělali, polámané stromy, větve všude přes cestu, vyvrácený strom před domem a mnoho dalšího. A když jsem si pomyslela, že jsem v tom byla venku, ještě teď mě mrazí.

Co vy? Také to bylo u Vás tak hrozné?

Matt LeBlanc slaví...

25. července 2009 v 11:19 Narozeniny/svátky
Dnes slaví své 42. narozeniny Matt LeBlanc, známí jako Joey Tribbiani z Přátel!!!
Všechno nejlepší!!!

Míša a její rodina

23. července 2009 v 13:23 Míša Maurerová
Po nějaké době jsem našla fotku Míši Maurerové s přítelem Milanem Kožíškem a dvojčaty...

...Míša asi drží v náručí Madlenku a Milan Josífka! (Podle naušnic :) )


Další narozeniny 23.7.2009

23. července 2009 v 11:42 Narozeniny/svátky
Danovým 20. narozeninám jsem věnovala jeden extra článek a teď se vrhneme na další oslavence
.

Dnes také slaví své 20. narozeniny Miss 2008 Eliška Bučková...


...24. narozeniny slaví i herec a zpěvák Vojta Dyk známí z VKV a nebo jako zpěvák skupiny Nightwork...


... 33. narozeniny má dnes herečka Monika Zoubková alias doktorka Tereza Valšíková z Ordinace v růžové zahradě.
Všechno nejlepší!!!

Daniel Radcliffe dnes slaví narozeniny...

23. července 2009 v 11:33
... a ne ledajaké, ale kulaté 20. narozeniny. No Dana ani nemusím představovat, Harry Potter to je jasný!!!

Všecičko nejlepší a ať se ti daří jak při natáčení HP tak i v dalším životě!!!

Lucka Vondráčková je po operaci nohou!!!

23. července 2009 v 11:25 Aktuality...
Zpěvačka Lucie Vondráčková se zotavuje po komplikované operaci nohou, na kterých se tvrdě podepsal tanec i moderní gymnastika, které se dřív věnovala. "Operace už byla nutná," řekla iDNES.cz Vondráčková.

Že bude muset na sál, věděla už několik měsíců dopředu. "Problém jsem díky tanci a moderní gymnastice měla už dýl, ale loni jsem zkoušela Touhu, kde jsem musela nazout podpatky - kterým se celkem zdárně vyhýbám - a tancovat. To byl konec. Každý krok byl jak střep do nohy," líčí.

Zákrok proběhl před několika dny v pražské motolské nemocnici, kde si zpěvačka následně podle deníku Aha! poležela deset dní. V tuto chvíli je ale už doma, a jak se svěřila, neobejde se bez vozíku. "Čtu a hodně mi pomáhají dobré komedie. Smích léčí," popisuje rekonvalescenci.

Je ráda, že přišlo léto, které především pro herce představuje dvouměsíční volno v podobě divadelních prázdnin. "Prázdniny mi opravdu přišly vhod. Ještě jsme dodělali klip na písničku Skoč si do tý vody, což bych teď asi těžko mohla," uzavírá se smíchem Lucie Vondráčková.

...

Přes oficiální web, Lucka vzkazuje, že už se má lépe, v nemocnici se o ni starali krásně, a že už se na své fanoušky těší na kocertě nebo divadle.

Lucka se nemohla zúčastnit ani narozeninového večírku Karla Gotta k 70. narozeninám. Většina lidí si myslí, že na něm byla a zcela zdráva. Lucčin oificiání web, ale informuje o tom, že na koncertě, který byl vysílán 14.7.2009 zpívala, ale ten byl natáčen už před měsícem a to Lucka byla ještě před operací. Na narozeninovém večírku, který se uskutečnil 13.7. 2009 v pražském hotelu Ambassador, Lucka nebyla.Já: Lucko, brzy se uzdrav ať se zase můžeš ukázat v mnoha super představeních jak filmových tak divadelních a i na koncertech!!! Moc by si mi chyběla!!! Když jsem tě potkala v Nise v Liberci byla jsi fantastická!!! Seš mladá ty to zvládneš!!! Mám tě moc ráda a držím palce!!!
Zdroj: ofciání fanweb L.V.

Monika Abslolonová

21. července 2009 v 12:33 Autogramy...pro mě
Teď mi přinesla mamka dopis na kterém je napsáno Kačka namísto Kateřina. Čekala jsem co to bude a byl to autogram od Moniky Absolonové! Moc mě potěšilo věnování "Kačence" i celkové z celé fotky mám velikananánskou radost. Tady je...A co vy? Máte nějaké nové autogramové úlovky???

New dess!!!

21. července 2009 v 12:17 Info o blogu...
Daniel Radcliffe

Jistě jste si všimli nového dessingu s Danielem Radcliffem. Můžu říct, že se mi líbí!!! Co Vám???

Rekonstrukce...!!!

21. července 2009 v 11:13 Info o blogu...
Ahojky,

nelekněte se! Dělám rekonsrtukci a nějak mě to zlobí!!! Pokusím se to co nejdříve dodělat!!! Díky mocky za pochopení!!!

K.

Daniel Radcliffe hovoří s vítězkou Deathly Hallows set & Rupert o Princi dvojí krve s vítězkou Deathly Hallows set

20. července 2009 v 10:10 Rupert Grint - Ron Weasley
Fanynka, která vyhrála Deathly Hallows set potkala také Daniela Radcliffa ve Snapeově kabinetu z minulé scény. Video bylo zařazeno do japonského programu Sanma no Kakakuri a lze ho vidět níže:
Mladá japonská fanynka dostala šanci a nedávno navštívila Deathly Hallows set v Bradavicích. Zde v jedné z bradavicích chodeb potkala Ruperta Grinta (v částečném kostýmu Rona Weasleyho). Rupert krátce hovořil o Princi dvojí krve včetně vztahu mezi Ronem a Levandulí a byl laska vzít v úvahu pár fanynčiných přání.


Teda nwm jak vy, ale já se u toho maximálně moc nasmála!!! Až jsem z toho brečela!!! Kluci jsou fakt báječní!!! Jak si s ní povídali. A Dost dobrej je Rupert jak se zasměje a pak pozdraví a Dan jak jí řekne že jde do Nebelvíru!!! MUCQ!!!

Zdroj: mé SB♥ééénko, Nymfadora díky!Karel Gott oslavil 70. narozeniny

20. července 2009 v 9:40 Aktuality...
Já bych chtěla, trošku opožděně, popřát vše nejlepší panu Karlu Gottovi, který před necelým týdnem oslavil své 70. narozeniny. Všechno co bych mu popřála už bylo mnohokrát řečeno takže já se přidávám k zástupu gratulantů a přeji vše nejlepší, hodně zdraví, štěstí, lásky, rodinné pohody a spousty dalších nových hitů, které si budou zpívat nastávající generece!


Jsem zpátky!!!

19. července 2009 v 10:49 Já a zase já...
Ahojky,

tak jsem se vám vrátila. Dovolená byla super. První týden počasí akorát na výlety a druhý bylo sluníčko, takže jsme byli každý den na koupališti. V Plumlovské přehradě byl zákaz koupání, fakt hnus voda!!! Ale na koupáku byli zase bezva kluci!!! Jeli jsme také na farmu Bolka POlívky a měli jsme to štěstí, že tam zrovna byl! Fotky dodám jindy! Dneska se chystám s kámošema ven.

Taky jsem se včera dozvěděla, že je u nás zase Nicolka Říhová alias Pepina z Ulicetaky se na ní mocky těším!!!

No teď už popádim, užívejte prázdniny!!! Papík Vaše Káťa

Premiéra: Harry Potter a Princ dvojí krve

16. července 2009 v 9:00 ... a princ dvojí krve.
Je to tady! Ten dlouho očekávaný den!

16.7.2009

Dnes přichází do kin Harry Potter a Princ dvojí krve!!!

Moc se na něj těším a Vy určitě taky! Takže kod na něj půjde... sdělte zážitky!!!

Papík! K.