Září 2009

Děti Ráje...

30. září 2009 v 17:17 Aktuality...
Oficiální videoklip k připravovanému muzikálu Děti Ráje je na světě a super.cz nám ho hned přinesl...

Před několika dny pod taktovkou Sagvana Tofiho vznikl videoklip k připravovanému muzikálu Děti ráje. K mikrofonu se postavila nejenom Iveta Bartošová nebo moderátor Bořek Slezáček, ale poprvé Lukáš Vaculík !

V novém klipu se objeví nejenom Iveta, Sagvan, ale i Bořek Slezáček a Lukáš Vaculík, který i zpívá. Nechybějí další protagonisté muzikálu, kde zaznějí největší hity Michala Davida - Braňo Polák, Petr Kutheil nebo Tereza Vágnerová.

Dááámy a pááánové... Děti Ráje!http://video.super.cz/supervidea/supervidea-doporucujeme/?videoId=2867


Zdroj: super.cz

Čas se nedá zastavit!

20. září 2009 v 15:19 Já a zase já...
Ahojky SB♥ééénka i ostatní návštěvníci,

asi se trošku divíte, že tu nic nepřibývá, má to jeden důvod... NEMÁM ČAS! Ze školy jezdím uplně hotová, musím se učit na další dny, pomáhat doma a do toho stíhat blog je prostě nemožné! V pátek jsem přijela ze super harmonizáků, v sobotu pádila jako pořadatel na soutěž, dneska rodinný výlet a trochu se divim, že jsem sem vůbec stihla! Už několik dní jsem se pořádně nevyspala! A oproti tomuhle všemu je blog prakticky nepodstatná věc!
Jasan, nebudu ho rušit, budu sem čas od času dávat články, ale také bych chtěla moc poprosit a zároveň poděkovat SB♥, kteří si mě doufám nesmazali a jśou dost chápavý!!! Díky!!!

Je to s tím časem problém, až doufám přejdou tyhle začátky a složitý věci tak se to tu zase rozjede, teď, ale fakt nestíhám!!!

Díky za pochopení!!!

Diplom za bleskovku!

14. září 2009 v 15:31 Moje diplomky
Ahojky, tak tu po delší době mám zase jedno ocenko! Díky moc...krásný!!!


Radoslav Brzobohatý slaví...

13. září 2009 v 19:06 Narozeniny/svátky
Dnes 13.9.2009 slaví své 77. narozeniny báječný herec Radoslav Brzobohatý!

Vše nejlepší a hodně zdraví do dalších let!!!


Eva Aichmajerová porodila přesčasně syma Michaela...

12. září 2009 v 13:27 Aktuality...
Porod byl komplikovaný, malý nemá ani tři kila! Moderátorka Eva Decastelo v sobotu 5. září předčasně přivedla na svět svého prvního syna Michaela. Porod byl velmi komplikovaný, takže Eva s malým jsou stále v porodnici a netuší, kdy je pustí domů.

"Malý je tak maličký, že mu říkáme králíčku. Skoro celý týden trvalo, než jsem ho začala kojit, malý nemá moc sílu sát, takže ho musím dokrmovat," napsala Super.cz esemeskou šťastná maminka.

"Každé dvě a půl hodiny ještě odstříkávám mlíko, aby měl jen ode mě. Včera jsme poprvé s manželem maličkého koupali, Renému to neuvěřitelně jde, je to naprosto úžasný otec," vyznává se Eva.

Půvabná moderátorka syna přivedla na svět před šesti dny, ale kvůli zdravotním komplikacím o tom informovala jen nejbližší rodinu.

Michael Decastelo se narodil 5. září ve 14.32 hodin, měřil 46 centimetrů a vážil 2,7 kilogramu.
Zdroj: super.cz

Všem přeji hodně zdraví a štěstí!Eva Aichmajerová

12. září 2009 v 13:05 Já a zase já...
Dnes už Eva Decastelo oslavuje dnes své 31. narozeniny!

Vše nejlepší a HODNĚ zdraví!


2. týden školy za mnou...

11. září 2009 v 21:54 Já a zase já...
Ahojky,

tak mám za sebou druhý týden po škole... no a až na to učení je to tam super! Na peďáku je toho hold více! No ale každá škola má něco, že?!?!?! Celé přestávky, pokud se neučíme na další hodinu, zpíváme, ale ne jen tak ledajaké písničky, jedem bomby jako je písnička z Titaniku aj. super písničky. Máme třídu až nahoře ve škole a ještě proti schodům no takže to slyší celá škola. Poslouchají nás! Opravdu nám to moc jde, musím to uznat i já a to jsem spíš kritická!!! No takže je to super. Pak taky se strašně nasmějeme! No na to, že máme za sebou teprve dva týdny máme strašně moc hlášek, že už to holky i píšou!!! Fakt super!

Tak co vy ve škole?


Jsem moc ráda, že stíhám sem dát alespoň něco a tudíž nemusím pozastavit blog úplně! Moc díky SB♥, kteří si mě doufám, ještě nesmazali a ani nesmažou! Mám moc chápavá SB♥ a jsem za to moc ráda!!!

Tak se mějte, krásný víkend!!!
K.

Václav Postránecký slaví...

8. září 2009 v 19:13 Narozeniny/svátky
Dnes slaví své 66. narozeninyn bezvadný a super herec Václav Postránecký!

Václav Postránecký, Jak se krotí krokodýli

Vše nejlepší, hodně zdaví a mnoho(dalších)úspěchů!!!


Superstar první casting Praha!!!

8. září 2009 v 18:50 Česko Slovenská SUPERSTAR
Ahojky,

tak Vám můžu říct, že jsem se včera i v neděli dost pobavila podívanou na ty "talenty" no mohla jsem se umlátit smíchy, hlavně teda pak ksichtům porotců, když se hodně divili co jim to tam "zpívá". Ty kecy co měl Paľo, fakt BEST, mlátila jsem smíchy do pohovky až mě musela mamka uklidnit, že v domě spí lidi!!!!!! No tak doufám, že se takto pobavím i při dalších, protože teď to ještě sranda je pak už to bude vážný!!!

Co vy jak jste se bavili?
Dneska jsem měla školu do 16:15 tak jsem ráda, že jsem tohle sem stihla napsat! Díky SB♥ééénka, že mě chápete!Mějte se všichni moc dobře, ať Vám jde škola či práce od ruky!!!

Česko Slovenská SUPERSTAR startuje na Nově...

6. září 2009 v 13:01 Česko Slovenská SUPERSTAR
Dnes ve 20:00 začne Nova vysílat ČS SUPERSTAR... tak se koukněte co to bude!!!

Harry Potter a Princ dvojí krve ...

6. září 2009 v 12:50 ... a princ dvojí krve.
Ahojky,

tak nastal můj zprvu se zdající super den. O prázdninách mi volala kámoška, že jdeme na HP6! Jóóó, super, uvidím to na co se celý rok těším. No ale nebylo to tak slavný... po tom co s tim dělali za super móresy jak je to úžasný, mě HP6 docela zklamal! Podle mě, každý díl měl svůj příběh a napozadí toho se odehrával příběh celé ságy HP. Tak v tomhle jsem já HP6 nepochopila, bylo to takové zpřetrhané a podle mě nepochopitelné. Jo chápala jsem, že HP6 je něco jako most mezi HP5 a HP7. Ale stejně jsem byla docela zklamaná. Jo zasmála jsem se a moc. Ronovým kecům a všemu možnému. Pobrečela jsem si na ne moc, podle mě, dojemnou scénou zabití Brumbála. To jsem brečela spíš až když u něj všichni byli.

No zkrátka byla jsem zklamaná, doufám, že ty následující díly budou lepší!!!

Co vy jak se to líbilo Vám?

Jinak se moc omlouvám, že trošku zapomínám na blog a na obíhání SB♥ééének, ze školy jezdím kolem 16:00 odpoledne a jsem ráda, že si lehnu. Není to tak lehké jak se zdálo možná být!!! Nemám ještě čas obíhat a nebo jít na počítač! Takže se to budu snažit stíhat o víkendu nebo v pátek!!! Pls nemažte si mě!!!

Narozeniny 5.9.2009

5. září 2009 v 10:46 Narozeniny/svátky
Dnes slaví své 36. narozeniny Rose McGowan alias Paige z Charmed.
26. narozeniny slaví Matěj Stropnický.


26. narozeniny má dnes i zpěvák Tomáš Savka.


61. narozeniny dnes oslavuje herec Pavel Nový.Vše nejlepší!!!


Střední škola...

2. září 2009 v 18:55 Já a zase já...
Ahoj,

tak já si myslím, že si všichni všimli... začala škola a já jsem na střední! Je to tam fajn, super třídní a ostatní taky nebudou tak strašný! Ale jak si všichni jistě všimli nestíhám blog! Před chvílí jsem přijela a jen tak tak stíhám věci doma! Nechci pozastavovat uplně, ale polovičně to zůstane nadále a mnohem více se to bude přibližovat polovičnímu pozastravení než o prázdninách...snad všichni chápou! Budu tu mnohem míň!

SB♥...pls nemažte si mě...budu se snažit obíhat alespoň o víkendech nebo když budu mít ve škole krátkou!!!


Díky za pochopení!

Všem přeji ať se jim daří, jak v práci, ve škole tak i v osobním životě!!!

Papík K.