Prosinec 2009

Krásné Vánoce...

23. prosince 2009 v 20:38 Já a zase já...

AhoOjky...,


všem Vám přejí příjemné prožití vánočních svátků, hodně štěstí, zdraví, spokojenosti, lásky, dárků a všeho co si budete přát do nového roku 2010!!!


Česko Slovenská SuperStar má vítěze... stal je jím Martin Chodúr

21. prosince 2009 v 17:01 Česko Slovenská SUPERSTAR

Včera se stal 1. česko slovenskou SuperStar Martin Chodúr!!! Moc mu gratuluji, fakt bezvadně zpívá, ale musím vám říct, že já jsem, svůj historicky první hlas do takovéhle soutěže, poslala Mirovi, protože jeho show to je fakt zážitek!!! Dokonce jsem poslal dva, donutila jsem dědu, aby poslal taky :o)! Také se vám musím přiznat, že já jako rodilý blázen, jsem si dokonce udělala plakátek s Mirom a při písničce jsem jím mávala až ze mě měli doma legraci, že mě s tím natočí...No ale stejně to nepomohlo, ale zase si říkám, že takhle jsem Mira alespoň podpořila a nebudu si říkat, "Jó, kdybych mu já ten hlas poslala to by možná vyhrál"! No ale nestalo se tak... zaslouženě vyhrál Martin!!! Ještě jednou moc gratuluju!!! A doufám, že jejich CD budou rychle... protože už teď se na ně moooc těšííím!!!

A komu jste fandili vy? Kterému jste poslali hlas?


Zdroj fotky Martina: superstar.tv
<!--//--><![CDATA[//><!-- var pp_gemius_identifier = new String('zPblFGtzyaQ9WqtbMJigPeTS31kdP3tABsfndjE4k5v.87'); //--><!]]>

Strašně se omlouvááám!!!

21. prosince 2009 v 16:42 Já a zase já...

Ahojky všem... no, řekněme po hodně dlouhé době se tu zase ukazuju... měla jsem fakt fofry a nic nestíhala... strašně se všem omlouvám!!! Teď se pokusím udělat new dess jestli jsem to ještě nezapomněla :o)